Просвіта
Безпека дітей в інтернеті: https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahistprav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti
Як покращити психічне здоров’я
Пандемія, війна, нестабільність та невпевненість у завтрашньому дні. У складні періоди нам особливо важливо всіма засобами підтримувати своє психічне здоров'я.
Опори можуть бути зовнішні - це оточуючі люди, які підтримують нас та навколишня ситуація, у якій ми перебуваємо. Але ці опори не завжди стабільні, тому є більш надійні - внутрішні.Внутрішні опори - це той психологічний фундамент, який допомагає встояти у складні періоди.
Корисні поради щодо безпеки в інтернеті
Приймайте лише запити "друзів" від людей, яких знаєте в реальному житті. Це зменшує ймовірність потрапити в небезпечну ситуацію.
ДІЇ У РАЗІ ТЕРОРИСТИЧНОГО АКТУ
Надзвичайна ситуація - це порушення нормальних умов життя та діяльності людей на окремій території чи об'єкті або на водному об'єкті, що призвело (може призвести) до виникнення великої кількості постраждалих, загрози життю та здоров'ю людей, їх загибелі, значних матеріальних втрат, а також до неможливості проживання населення на території чи...
ЯКЩО РОБОТА З ДИТИНОЮ ЗАЙШЛА В ГЛУХИЙ КУТ
Задіяти творчість - гарний вихід, коли "слідство зайшло в глухий кут". Якщо не виходить знайти причину дивної поведінки дитини, її переживань або занепокоєння, а також не вдається встановити високий ступінь довіри, то можна запропонувати дитині придумати казку.